Sigdalsrally

Norsko

9.1.2010

Eyvind BrynildsenRené Georges Rally Sport

Denis GiraudetEyvind Brynildsen

401 S3E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --

Rallye Automobile Monte-Carlo

Monako

19.1. - 23.1.2010

Jan KopeckýŠkoda Motorsport

Petr StarýŠkoda Motorsport

11R 0103

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.

Juho HänninenŠkoda Motorsport

Mikko MarkkulaŠkoda Motorsport

11R 0102

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Nicolas VouillozŠkoda Motorsport

Benjamin VeillasŠkoda Motorsport

11R 0092

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Guy WilksŠkoda Rally Team Italia

Philip PughŠkoda UK

NM 04258

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.

Jaroslav OrsákJM Racing

Karel VajíkJaroslav Orsák

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -9.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -9.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -9.

QTEL Qatar International Rally

Katar

21.1. - 23.1.2010

Rashid Al KetbiRashid Al Ketbi Rally Team

Khalid Al KendiFazza3 Team

E 56664

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
MERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rallye Régional du Pays Ajaccien

Francie

22.1. - 23.1.2010

Jean Dominique MatteiŠkoda Rally Team Italia

Patrick ScipillitiJean Dominique Mattei

037 S3E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  -6.
S2000-  --  --  --  --  -1.

Mountain Rally Norway

Norsko

23.1.2010

Eyvind BrynildsenRené Georges Rally Sport

Cato MenkerudEyvind Brynildsen

401 S3E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  -4.
N4-  --  --  --  --  --  -2.

Arctic Lapland Rally

Finsko

28.1. - 30.1.2010

Jarkko MiettinenRally Drive Finland

Mikko LukkaŠkoda Fabia RS Rally Team


RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Ronde della Val d'Orcia

Itálie

30.1. - 31.1.2010

Pier Lorenzo ZanchiŠkoda Rally Team Italia

Dario D'EspositoClub Italia

378 S0E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4Konečné umístění
Vše-  --  --  --  -8.
S2000-  --  --  --  -4.

Rally Sweden

Švédsko

11.2. - 14.2.2010

Patrik SandellBaumschlager Rallye & Racing

Emil AxelssonRed Bull Rallye Team

KI 207 BZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -15.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.

Eyvind BrynildsenRené Georges Rally Sport

Cato MenkerudŠkoda - René Georges Rally Sport

401 S3E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -16.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.

Per-Gunnar AnderssonJM Racing

Anders FredrikssonP-G Andersson

14R 0200

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Per-Arne SäävNH Super 2000

Karl-Olof LexePer-Arne Sääv

TUW 190

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -25.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -7.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -12.

SM Vaakuna-Ralli

Finsko

19.2. - 20.2.2010

Jarkko MiettinenRally Drive Finland

Mikko LukkaŠkoda Fabia RS Rally Team


RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --

Rally Franciacorta International Circuit

Itálie

19.2. - 21.2.2010

Gianpietro AntonelliDP autosport

Stefano BotticiniGianpietro Antonelli

037 S5E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  -3.
S2000-  --  --  --  --  --  --  -2.

Vinterpokalen

Švédsko

26.2. - 27.2.2010

Per-Arne SäävNH Super 2000

Karl-Olof LexePer-Arne Sääv

TUW 190

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -11.

Rallye des Routes du Nord

Francie

26.2. - 28.2.2010

Antonín TlusťákA.T. Motosport

Jan ŠkaloudAntonín Tlusťák

14R 0138

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Rally Internacional de Curitiba

Brazílie

2.3. - 6.3.2010

Juho HänninenŠkoda Motorsport

Mikko MarkkulaŠkoda Motorsport

11R 0102

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Jan KopeckýŠkoda Motorsport

Petr StarýŠkoda Motorsport

11R 0103

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

Guy WilksŠkoda Rally Team Italia

Philip PughŠkoda UK

NM 04471

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Rally Guanajuato Bicentenario

Mexiko

4.3. - 7.3.2010

Nasser Al-AttiyahRené Georges Rally Sport

Giovanni BernacchiniBarwa Rally Team

401 S3E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21RZ 22Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Eyvind BrynildsenRené Georges Rally Sport

Cato MenkerudŠkoda - René Georges Rally Sport

956 BEW

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21RZ 22Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -21.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -11.

Kuwait International Rally

Kuvajt

4.3. - 6.3.2010

Rashid Al KetbiRashid Al Ketbi Rally Team

Khalid Al KendiFazza3 Team

E 56664

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
MERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Hartikainen SM-Itäralli

Finsko

5.3. - 6.3.2010

Jarkko MiettinenRally Drive Finland

Mikko LukkaŠkoda Fabia RS Rally Team


RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Ronde Valtiberina

Itálie

6.3. - 7.3.2010

Luigi RicciDP autosport

Christine PfisterMovisport

037 S5E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4Konečné umístění
Vše-  --  --  --  -9.
S2000-  --  --  --  -3.

Rally Il Ciocco e Valle del Serchio

Itálie

12.3. - 13.3.2010

Paolo CiuffiDP autosport

Maurizio MessinaEtruria

037 S5E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --

Roman OdložilíkJM Racing

Martin TurečekCzech Dambraco Team

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -4.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Rally Argentina

Argentina

19.3. - 21.3.2010

Nasser Al-AttiyahRené Georges Rally Sport

Giovanni BernacchiniBarwa Rally Team

401 S3E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Juho HänninenŠkoda Motorsport

Mikko MarkkulaŠkoda Motorsport

11R 0102

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Guy WilksŠkoda Rally Team Italia

Philip PughŠkoda UK

NM 04562

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Jan KopeckýŠkoda Motorsport

Petr StarýŠkoda Motorsport

11R 0103

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Rally Internazionale dei Laghi

Itálie

20.3. - 21.3.2010

Vanni MaranK.I.T. Racing

Lorenzo MaranCurno Racing

14R 0170

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rallye La Vila Joiosa

Španělsko

25.3. - 27.3.2010

Alberto HeviaAlberto Hevia

Alberto IglesiasAlberto Hevia Muñiz

S 7969 BBS

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Sheron Valašská rally

Česká republika

26.3. - 27.3.2010

Pavel ValoušekŠkoda Motorsport

Zdeněk HrůzaŠkoda Delimax Czech National Team

11R 0100

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Antonín TlusťákA.T. Motosport

Jan ŠkaloudAntonín Tlusťák

14R 0138

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.

Roman OdložilíkTRT Czech Rally Sport

Martin TurečekTRT Czech Rally Sport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

ADAC Wikinger Rallye

Německo

26.3. - 27.3.2010

Matthias KahleJUKA Motorsport

Peter GöbelŠkoda Auto Deutschland

11R 0091

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Mark WallenweinJUKA Motorsport

Stefan KopczykŠkoda Auto Deutschland

13R 0007

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Valvoline - Start Auto Rally

Maďarsko

26.3. - 28.3.2010

Norbert HerczigŠkoda Rally Team Italia

László BaranyaiŠkoda Rally Team Hungaria

NM 04640

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -9.

Grzegorz GrzybDP autosport

Przemysław ZawadaRUFA Sport

037 S5E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -8.

Maciej RzeźnikJM Racing

Przemysław MazurMaciej Rzeźnik

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -23.

Jordan Rally

Jordánsko

1.4. - 3.4.2010

Nasser Al-AttiyahRené Georges Rally Sport

Giovanni BernacchiniBarwa Rally Team

401 S3E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -18.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -9.
MERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Patrik SandellBaumschlager Rallye & Racing

Emil AxelssonRed Bull Rallye Team

KI 530 AT

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -23.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -12.

Eyvind BrynildsenRené Georges Rally Sport

Cato MenkerudŠkoda - René Georges Rally Sport

956 BEW

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -14.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.

Per-Gunnar AnderssonJM Racing

Jonas AnderssonRUFA Rally Team

14R 0200

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -16.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -7.

Rashid Al KetbiRashid Al Ketbi Rally Team

Khalid Al KendiFazza3 Team

E 56664

RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
MERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Horácká rally

Česká republika

2.4. - 3.4.2010

Roman OdložilíkTRT Czech Rally Sport

Pavel OdložilíkTRT Czech Rally Sport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -6.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -1.

BP Ultimate Rallye im Lavanttal

Rakousko

9.4. - 10.4.2010

Raimund BaumschlagerBaumschlager Rallye & Racing

Thomas ZeltnerRemus Racing

KI 207 BZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Mogul Rallye Šumava Klatovy

Česká republika

15.4. - 17.4.2010

Pavel ValoušekŠkoda Motorsport

Zdeněk HrůzaŠkoda Delimax Czech National Team

11R 0100

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Antonín TlusťákA.T. Motosport

Jan ŠkaloudAntonín Tlusťák

14R 0138

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rally Valle d'Aosta

Itálie

15.4. - 17.4.2010

Michele CinottoK.I.T. Racing

Daniele MichiTeam MRT by Nocentini

14R 0170

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

ADAC Hessen Rallye Vogelsberg

Německo

16.4. - 17.4.2010

Matthias KahleJUKA Motorsport

Peter GöbelŠkoda Auto Deutschland

11R 0091

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Mark WallenweinJUKA Motorsport

Stefan KopczykŠkoda Auto Deutschland

13R 0007

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Rally 1000 Miglia

Itálie

22.4. - 24.4.2010

Antonín TlusťákA.T. Motosport

Jan ŠkaloudAntonín Tlusťák

14R 0138

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -25.
ERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -14.

Roman OdložilíkJM Racing

Martin TurečekCzech Dambraco Team

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
ERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Jan KopeckýŠkoda Rally Team Italia

Petr StarýŠkoda Rally Team Italia

NM 04918

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.
ERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -8.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.

Marco SignorŠkoda Rally Team Italia

Maurizio BaroneŠkoda Rally Team Italia

NM 04917

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rallye de Wallonie

Belgie

23.4. - 25.4.2010

Freddy LoixRené Georges Rally Sport

Frédéric MiclotteRené Georges Rally Sport

405 S3E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21RZ 22Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

KRAUSE Rajd Elmot

Polsko

23.4. - 25.4.2010

Leszek KuzajŠkoda Castrol BP Rally Team

Craig ParryŠkoda Castrol BP Rally Team

259 S2E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Maciej RzeźnikJM Racing

Przemysław MazurMaciej Rzeźnik

14R 0200

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

Maxx Shot Miskolc Rally

Maďarsko

23.4. - 25.4.2010

Norbert HerczigK.I.T. Racing

László BaranyaiŠkoda Rally Team Hungaria

14R 0170

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Rally Trayanovi vrata

Bulharsko

24.4. - 25.4.2010

Dimitar IlievVIVACOM Rally Team

Yanaki YanakievVIVACOM Rally Team

CA 4490 PM

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --

Rally Islas Canarias El Corte Inglés

Španělsko

29.4. - 1.5.2010

Juho HänninenŠkoda Motorsport

Mikko MarkkulaŠkoda Motorsport

11R 0110

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Guy WilksŠkoda Rally Team Italia

Philip PughŠkoda UK

NM 04938

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Jan KopeckýŠkoda Motorsport

Petr StarýŠkoda Motorsport

11R 0092

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Alberto HeviaAlberto Hevia

Alberto IglesiasAlberto Hevia Muñiz

S 7969 BBS

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -8.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.

Bosch Super plus Rallye

Rakousko

30.4. - 1.5.2010

Raimund BaumschlagerBaumschlager Rallye & Racing

Thomas ZeltnerRemus Racing

KI 207 BZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Rally Prešov

Slovensko

30.4. - 1.5.2010

Jozef BérešTRT Czech Rally Sport

Róbert MüllerSTYLLEX motorsport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -4.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Grzegorz GrzybJM Racing

Przemysław ZawadaRUFA Sport

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Maciej RzeźnikJM Racing

Przemysław MazurMaciej Rzeźnik

14R 0200

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --

Rally Internazionale del Taro

Itálie

1.5. - 2.5.2010

Gianpietro AntonelliDP autosport

Stefano BotticiniFranciacorta Corse

037 S5E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -11.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.

Rally New Zealand

Nový Zéland

6.5. - 9.5.2010

Nasser Al-AttiyahRené Georges Rally Sport

Giovanni BernacchiniBarwa Rally Team

956 BEW

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -13.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.

Patrik SandellBaumschlager Rallye & Racing

Emil AxelssonRed Bull Rallye Team

KI 530 AT

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -12.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

Rally Österlen

Švédsko

8.5.2010

Per-Arne SäävNH Super 2000

Karl-Olof LexePer-Arne Sääv

TUW 190

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -7.

South Swedish Rally

Švédsko

13.5. - 15.5.2010

Per-Arne SäävNH Super 2000

Karl-Olof LexePer-Arne Sääv

TUW 190

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Croatia Rally

Chorvatsko

14.5. - 16.5.2010

Antonín TlusťákA.T. Motosport

Jan ŠkaloudCzech National Team

14R 0138

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.
ERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.

Dimitar IlievVIVACOM Rally Team

Yanaki YanakievVIVACOM Rally Team

CA 4490 PM

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
ERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rallye Cantabria Infinita

Španělsko

14.5. - 15.5.2010

Alberto HeviaAlberto Hevia

Alberto IglesiasAlberto Hevia Muñiz

S 7969 BBS

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --

Rajd Lotos Baltic Cup

Polsko

14.5. - 16.5.2010

Leszek KuzajŠkoda Castrol BP Rally Team

Craig ParryŠkoda Castrol BP Rally Team

KR 999MJ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Maciej RzeźnikJM Racing

Przemysław MazurMaciej Rzeźnik

14R 0200

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -8.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

IMPROMAT Rallysprint Kopná

Česká republika

15.5.2010

Grzegorz GrzybJM Racing

Przemysław ZawadaRUFA Sport

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -3.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Roman OdložilíkTRT Czech Rally Sport

Pavel OdložilíkTRT Czech Rally Sport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -4.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -4.

Lubomír MinaříkK.I.T. Racing

Viktor SemelaK.I.T. Racing CS

14R 0170

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -11.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -5.

Rallye Český Krumlov

Česká republika

21.5. - 22.5.2010

Pavel ValoušekŠkoda Motorsport

Zdeněk HrůzaŠkoda Delimax Czech National Team

11R 0100

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Antonín TlusťákA.T. Motosport

Jan ŠkaloudAntonín Tlusťák

14R 0138

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -7.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.

Rally Adriatico

Itálie

21.5. - 22.5.2010

Jan KopeckýŠkoda Rally Team Italia

Petr StarýŠkoda Rally Team Italia

NM 04161

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Marco SignorŠkoda Rally Team Italia

Maurizio BaroneŠkoda Rally Team Italia

NM 04140

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -20.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -20.

Sezoensrally

Belgie

21.5. - 22.5.2010

Freddy LoixRené Georges Rally Sport

Frédéric MiclotteDuindistel

405 S3E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Rally Vida

Bulharsko

21.5. - 22.5.2010

Dimitar IlievVIVACOM Rally Team

Yanaki YanakievVIVACOM Rally Team

CA 4490 PM

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Hell Energy Drink Salgó-Gemer Rally

Maďarsko

21.5. - 23.5.2010

Jozef BérešTRT Czech Rally Sport

Róbert MüllerSTYLLEX motorsport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.

Norbert HerczigŠkoda Rally Team Italia

László BaranyaiHerczig Autósport-Škoda Rally Team Hungaria

NM 04158

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Grzegorz GrzybDP autosport

Przemysław ZawadaRUFA Sport

037 S5E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.

Vodafone Rally de Portugal

Portugalsko

27.5. - 30.5.2010

Michał KościuszkoJM Racing

Maciej SzczepaniakDynamic World Rally Team

14R 0200

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -13.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Eyvind BrynildsenRené Georges Rally Sport

Cato MenkerudŠkoda - René Georges Rally Sport

956 BEW

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -29.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -9.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -15.

Per-Gunnar AnderssonJM Racing

Anders FredrikssonRUFA Sport

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -16.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.

Juho HänninenBaumschlager Rallye & Racing

Mikko MarkkulaJuho Hänninen

KI 530 AT

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rallye Rías Baixas Vodafone

Španělsko

27.5. - 29.5.2010

Alberto HeviaAlberto Hevia

Alberto IglesiasAlberto Hevia

S 7969 BBS

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

AvD-Sachsen-Rallye

Německo

27.5. - 29.5.2010

Matthias KahleJUKA Motorsport

Peter GöbelŠkoda Auto Deutschland

11R 0091

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Mark WallenweinJUKA Motorsport

Stefan KopczykŠkoda Auto Deutschland

13R 0007

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rajd Warmiński

Polsko

28.5. - 29.5.2010

Maciej RzeźnikDP autosport

Przemysław MazurMaciej Rzeźnik

037 S5E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -4.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Rally d'Italia Sardegna

Itálie

4.6. - 6.6.2010

Juho HänninenŠkoda Motorsport

Mikko MarkkulaŠkoda Motorsport

11R 0102

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Jan KopeckýŠkoda Motorsport

Petr StarýŠkoda Motorsport

11R 0103

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Guy WilksŠkoda Rally Team Italia

Philip PughŠkoda UK

NM 04202

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Pier Lorenzo ZanchiŠkoda Rally Team Italia

Giovanni AgnesePier Lorenzo Zanchi

NM 04140

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rally Poland

Polsko

4.6. - 6.6.2010

Michał KościuszkoJM Racing

Maciej SzczepaniakDynamic World Rally Team

14R 0200

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Leszek KuzajŠkoda Castrol BP Rally Team

Craig ParryŠkoda Castrol BP Rally Team

KR 999MJ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -8.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.

Maciej RzeźnikJM Racing

Przemysław MazurMaciej Rzeźnik

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -7.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.

Castrol Judenburg-Pölstal Rallye

Rakousko

4.6. - 5.6.2010

Raimund BaumschlagerBaumschlager Rallye & Racing

Thomas ZeltnerRemus Racing

KI 207 BZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

AGROTEC MOGUL rally Hustopeče

Česká republika

11.6. - 12.6.2010

Pavel ValoušekŠkoda Motorsport

Zdeněk HrůzaŠkoda Delimax Czech National Team

11R 0100

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Antonín TlusťákA.T. Motosport

Jan ŠkaloudAntonín Tlusťák

14R 0138

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -9.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

SM O.K. Auto-ralli

Finsko

11.6. - 12.6.2010

Jarkko MiettinenRally Drive Finland

Mikko LukkaŠkoda Fabia RS Rally Team


RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  -4.

GEKO Rally van Wervik

Belgie

12.6.2010

Freddy LoixRené Georges Rally Sport

Frédéric MiclotteDuindistel

405 S3E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Didier VanwijnsbergheDidier Vanwijnsberghe

Virginie CnockaertAtlantic

408 S7E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

Rally del Salento

Itálie

17.6. - 19.6.2010

Jan KopeckýŠkoda Motorsport

Petr StarýŠkoda Rally Team Italia

11R 0100

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Marco SignorŠkoda Rally Team Italia

Maurizio BaroneŠkoda Rally Team Italia

NM 04360

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -18.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -14.

Rally Krkonoše

Česká republika

18.6. - 19.6.2010

Roman OdložilíkTRT Czech Rally Sport

Martin TurečekTRT Czech Rally Sport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --

Rallye de Ourense

Španělsko

18.6. - 19.6.2010

Alberto HeviaAlberto Hevia

Alberto IglesiasAlberto Hevia

S 8023 BBT

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

KARPACKIE - Groupama Rallye

Maďarsko

18.6. - 20.6.2010

Norbert HerczigŠkoda Rally Team Italia

László BaranyaiHerczig Autósport-Škoda Rally Team Hungaria

NM 04361

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Serbia Rally

Srbsko

18.6. - 20.6.2010

Dimitar IlievVIVACOM Rally Team

Yanaki YanakievVIVACOM Rally Team

CA 4490 PM

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Autosoft Vechtdal Rallysprint

Nizozemsko

19.6.2010

Mark van EldikWevers Sport

Robin BuysmansMark van Eldik

956 BEW

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  -4.
N4-  --  --  --  --  -1.

Rally of the Cedar

Libanon

19.6. - 20.6.2010

Roger FeghaliMotortune Racing

Nabil NjeimRoger Feghali

E 56664

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

GEKO Ypres Rally

Belgie

24.6. - 26.6.2010

Juho HänninenŠkoda Motorsport

Mikko MarkkulaŠkoda Motorsport

11R 0119

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Jan KopeckýŠkoda Motorsport

Petr StarýŠkoda Motorsport

11R 0120

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
ERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Freddy LoixŠkoda Motorsport

Frédéric MiclotteFreddy Loix

11R 0118

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Bernd CasierRené Georges Rally Sport

Francis CaesemaekerDuindistel

405 S3E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

Mark van EldikWevers Sport

Robin BuysmansDuindistel

956 BEW

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Didier VanwijnsbergheDidier Vanwijnsberghe

Virginie CnockaertAtlantic

408 S7E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -14.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -14.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -12.

Antonín TlusťákA.T. Motosport

Jan ŠkaloudAntonín Tlusťák

14R 0138

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
ERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rally Ronde Internazionale del Ticino

Švýcarsko

25.6. - 26.6.2010

Ivan BallinariDP autosport

Paolo PiancaZero4più

037 S5E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  -6.
S2000-  --  --  --  --  --  --  -3.

Rally Bohemia

Česká republika

2.7. - 4.7.2010

Juho HänninenŠkoda Motorsport

Mikko MarkkulaŠkoda Motorsport

11R 0119

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Pavel ValoušekŠkoda Motorsport

Zdeněk HrůzaŠkoda Delimax Czech National Team

11R 0118

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Jaromír TarabusK.I.T. Racing

Daniel TrunkátCzech Ford Rally Team

14R 0170

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -8.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.

Leszek KuzajŠkoda Castrol BP Rally Team

Craig ParryŠkoda Castrol BP Rally Team

DW 578MH

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Antonín TlusťákA.T. Motosport

Jan ŠkaloudAntonín Tlusťák

14R 0138

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -13.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.

Štěpán VojtěchJM Racing

Michal ErnstXTG Rally Team

14R 0200

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Maciej RzeźnikJM Racing

Przemysław MazurPrzemysław Mazur

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -17.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -11.

Roman OdložilíkTRT Czech Rally Sport

Martin TurečekTRT Czech Rally Sport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -8.

Rally di San Marino

San Marino

2.7. - 3.7.2010

Jan KopeckýBaumschlager Rallye & Racing

Petr StarýŠkoda Rally Team Italia

KI 530 AT

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Marco SignorŠkoda Rally Team Italia

Maurizio BaroneŠkoda Rally Team Italia

NM 04384

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.

Škoda Rally Maribor

Slovinsko

2.7. - 3.7.2010

Raimund BaumschlagerBaumschlager Rallye & Racing

Thomas ZeltnerRemus Racing

KI 207 BZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Rally Bulgaria

Bulharsko

9.7. - 11.7.2010

Eyvind BrynildsenRené Georges Rally Sport

Cato MenkerudŠkoda - René Georges Rally Sport

405 S3E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -15.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Dimitar IlievVIVACOM Rally Team

Yanaki YanakievVIVACOM Rally Team

CA 4490 PM

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -20.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

BETI RACING Rally Lubeník

Slovensko

9.7. - 10.7.2010

Jozef BérešTRT Czech Rally Sport

Róbert MüllerSTYLLEX motorsport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -1.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Grzegorz GrzybJM Racing

Przemysław ZawadaRUFA Sport

14R 0200

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Rally Valle del Sosio

Itálie

10.7. - 11.7.2010

Domenico SpallinoDP autosport

Paola ValmassoiRubicone Corse

037 S5E

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

SATA Rallye Açores

Portugalsko

15.7. - 17.7.2010

Juho HänninenŠkoda Motorsport

Mikko MarkkulaŠkoda Motorsport

11R 0102

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Jan KopeckýŠkoda Motorsport

Petr StarýŠkoda Motorsport

11R 0103

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Raliul Sibiului

Rumunsko

15.7. - 18.7.2010

Adrian RaspopaJM Racing

Gabriel LazarRally Spirit

14R 0200

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rally Vysočina

Česká republika

16.7. - 17.7.2010

Roman OdložilíkTRT Czech Rally Sport

Martin TurečekTRT Czech Rally Sport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -4.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -2.

ADAC Eifel-Rallye

Německo

16.7. - 17.7.2010

Matthias KahleJUKA Motorsport

Peter GöbelŠkoda Auto Deutschland

13R 0021

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Mark WallenweinJUKA Motorsport

Stefan KopczykŠkoda Auto Deutschland

13R 0007

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

PRINCE Beer - Veszprém Rallye

Maďarsko

17.7. - 18.7.2010

Norbert HerczigŠkoda Rally Team Italia

László BaranyaiHerczig Autósport-Škoda Rally Team Hungaria

NM 04740

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Schneebergland Rallye

Rakousko

23.7. - 24.7.2010

Raimund BaumschlagerBaumschlager Rallye & Racing

Thomas ZeltnerRemus Racing

KI 207 BZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Neste Oil Rally Finland

Finsko

29.7. - 31.7.2010

Michał KościuszkoŠkoda Rally Team Italia

Maciej SzczepaniakDynamic World Rally Team

NM 04222

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -16.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -7.

Patrik SandellBaumschlager Rallye & Racing

Emil AxelssonRed Bull Rallye Team

KI 530 AT

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -11.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Juho HänninenBaumschlager Rallye & Racing

Mikko MarkkulaJuho Hänninen

KI 207 BZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -9.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Matti RantanenRally Drive Finland

Mikko LukkaMatti Rantanen


RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Per-Gunnar AnderssonJM Racing

Anders FredrikssonRUFA Sport

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Rali Vinho da Madeira

Portugalsko

5.8. - 7.8.2010

Juho HänninenŠkoda Motorsport

Mikko MarkkulaŠkoda Motorsport

11R 0119

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Jan KopeckýŠkoda Motorsport

Petr StarýŠkoda Motorsport

11R 0120

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
ERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Freddy LoixŠkoda Motorsport

Frédéric MiclotteFreddy Loix

11R 0110

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20RZ 21Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Rajd Rzeszowski

Polsko

5.8. - 7.8.2010

Grzegorz GrzybJM Racing

Przemysław ZawadaRUFA Sport

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Jozef BérešTRT Czech Rally Sport

Róbert MüllerSTYLLEX motorsport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -24.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.

Maciej RzeźnikJM Racing

Przemysław MazurPrzemysław Mazur

14R 0200

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

FUCHS OIL Rally Agropa

Česká republika

6.8. - 7.8.2010

Roman KrestaA.T. Motosport

Petr GrossEnteria Rally Team

14R 0138

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Kvarnturen

Švédsko

14.8.2010

Per-Arne SäävNH Super 2000

Karl-Olof LexePer-Arne Sääv

TUW 190

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  -3.

ADAC Rallye Deutschland

Německo

19.8. - 22.8.2010

Michał KościuszkoŠkoda Rally Team Italia

Maciej SzczepaniakDynamic World Rally Team

NM MR 214

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -28.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -13.

Patrik SandellBaumschlager Rallye & Racing

Emil AxelssonRed Bull Rallye Team

KI 207 BZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Eyvind BrynildsenBrynildsen Motorsport

Cato MenkerudŠkoda - René Georges Rally Sport

BA S 135

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -14.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

Per-Gunnar AnderssonJM Racing

Anders FredrikssonRUFA Sport

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -13.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Rallye de Ferrol

Španělsko

20.8. - 21.8.2010

Alberto HeviaAlberto Hevia

Alberto IglesiasAlberto Hevia Muñiz

S 8023 BBT

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -1.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Prince KAZINCBARCIKA Rally

Maďarsko

20.8. - 21.8.2010

Norbert HerczigŠkoda Rally Team Italia

László BaranyaiHerczig Autósport-Škoda Rally Team Hungaria

NM 04295

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Barum Czech Rally Zlín

Česká republika

27.8. - 29.8.2010

Juho HänninenŠkoda Motorsport

Mikko MarkkulaŠkoda Motorsport

11R 0119

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Jan KopeckýŠkoda Motorsport

Petr StarýŠkoda Motorsport

11R 0120

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
ERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Freddy LoixŠkoda Motorsport

Frédéric MiclotteFreddy Loix

11R 0110

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Guy WilksŠkoda Rally Team Italia

Philip PughŠkoda UK

NM 04735

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -7.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -7.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -7.

Pavel ValoušekŠkoda Motorsport

Zdeněk HrůzaŠkoda Delimax Czech National Team

11R 0118

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Roman KrestaA.T. Motosport

Petr GrossMogul Racing Team

14R 0138

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Jozef BérešJM Racing

Róbert MüllerSTYLLEX motorsport

14R 0200

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Roman OdložilíkTRT Czech Rally Sport

Martin TurečekTRT Czech Rally Sport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -16.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -16.
ERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -16.

Tomáš KostkaJM Racing

Vít HoušťRUFA Sport

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -9.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -9.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -9.

Vartti SM-ralli

Finsko

27.8. - 28.8.2010

Jarkko MiettinenRally Drive Finland

Mikko LukkaŠkoda Fabia RS Rally Team


RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  -3.

Rally del Tartufo

Itálie

28.8. - 29.8.2010

Marco SignorDP autosport

Maurizio BaroneRally Team

ED 012ZZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Rally del Friuli - Alpi Orientali

Itálie

2.9. - 4.9.2010

Jan KopeckýŠkoda Rally Team Italia

Petr StarýŠkoda Rally Team Italia

NM MR 214

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

Marco SignorŠkoda Rally Team Italia

Maurizio BaroneŠkoda Rally Team Italia

NM 04945

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

ADAC Saarland-Rallye

Německo

3.9. - 4.9.2010

Matthias KahleJUKA Motorsport

Peter GöbelŠkoda Auto Deutschland

13R 0021

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Mark WallenweinJUKA Motorsport

Stefan KopczykŠkoda Auto Deutschland

13R 0007

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Västrallyt

Švédsko

3.9. - 4.9.2010

Per-Arne SäävNH Super 2000

Karl-Olof LexePer-Arne Sääv

TUW 190

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rajd Warszawski

Polsko

3.9. - 5.9.2010

Maciej RzeźnikBrynildsen Motorsport

Przemysław MazurPrzemysław Mazur

BA S 135

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -8.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

Rally Sliven

Bulharsko

3.9. - 5.9.2010

Dimitar IlievVIVACOM Rally Team

Yanaki YanakievVIVACOM Rally Team

CA 4490 PM

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rally Príncipe de Asturias

Španělsko

9.9. - 11.9.2010

Alberto HeviaAlberto Hevia

Alberto IglesiasHevia Racing

S 8023 BBT

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Miguel FusterJM Racing

Ignacio AviñóAIA

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Admiral rally Vyškov

Česká republika

10.9. - 11.9.2010

Jozef BérešTRT Czech Rally Sport

Róbert MüllerSTYLLEX motorsport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Grzegorz GrzybBrynildsen Motorsport

Przemysław ZawadaRUFA Sport

BA S 135

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Omloop van Vlaanderen

Belgie

10.9. - 11.9.2010

Freddy LoixRené Georges Rally Sport

Stefaan VallaeysDuindistel

504 BSV

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Didier VanwijnsbergheDidier Vanwijnsberghe

Virginie CnockaertAtlantic

ZCY 519

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Rally Città di Torriglia - Rally Appennino Ligure

Itálie

10.9. - 11.9.2010

Michele CinottoDP autosport

Guido NovaroMichele Cinotto

ED 012ZZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  -9.
S2000-  --  --  --  --  --  -1.

Rally Košice

Slovensko

16.9. - 18.9.2010

Jozef BérešTRT Czech Rally Sport

Róbert MüllerSTYLLEX motorsport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Leszek KuzajŠkoda Castrol BP Rally Team

Jakub GerberŠkoda Castrol BP Rally Team

DW 578MH

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -30.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -7.

Grzegorz GrzybBrynildsen Motorsport

Przemysław ZawadaRUFA Sport

BA S 135

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.

Michał KościuszkoDP autosport

Maciej SzczepaniakMichał Kościuszko

ED 012ZZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Maciej RzeźnikJM Racing

Przemysław MazurPrzemysław Mazur

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.

Rally of Lebanon

Libanon

17.9. - 19.9.2010

Roger FeghaliMotortune Racing

Nabil NjeimRoger Feghali

E 56664

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Rallye Sanremo

Itálie

23.9. - 25.9.2010

Juho HänninenŠkoda Motorsport

Mikko MarkkulaŠkoda Motorsport

11R 0119

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Jan KopeckýŠkoda Motorsport

Petr StarýŠkoda Motorsport

11R 0120

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -6.

Freddy LoixŠkoda Motorsport

Frédéric MiclotteFreddy Loix

11R 0110

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Guy WilksŠkoda Rally Team Italia

Philip PughŠkoda UK

NM MR 214

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Marco SignorŠkoda Rally Team Italia

Maurizio BaroneŠkoda Rally Team Italia

NM 04205

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -16.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -16.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -16.

Michele CinottoDP autosport

Guido NovaroMichele Cinotto

ED 012ZZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

HERKUL Rally Příbram

Česká republika

24.9. - 25.9.2010

Pavel ValoušekŠkoda Motorsport

Zdeněk HrůzaŠkoda Delimax Czech National Team

11R 0118

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

ARBÖ Rallye Steiermark

Rakousko

24.9. - 25.9.2010

Raimund BaumschlagerBaumschlager Rallye & Racing

Thomas ZeltnerRemus Racing

KI 530 AT

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Rally Stari Stolici

Bulharsko

24.9. - 25.9.2010

Dimitar IlievVIVACOM Rally Team

Yanaki YanakievVIVACOM Rally Team

CA 4490 PM

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

SM Finnsco-ralli

Finsko

25.9. - 26.9.2010

Jarkko MiettinenRally Drive Finland

Mikko LukkaŠkoda Fabia RS Rally Team


RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rallye de France - Alsace

Francie

30.9. - 3.10.2010

Michał KościuszkoŠkoda Rally Team Italia

Maciej SzczepaniakDynamic World Rally Team

NM 04790

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -14.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

Patrik SandellBaumschlager Rallye & Racing

Emil AxelssonRed Bull Rallye Team

KI 207 BZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Eyvind BrynildsenJM Racing

Cato MenkerudŠkoda - René Georges Rally Sport

14R 0200

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -20.
SWRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -10.

Andreas MikkelsenŠkoda Rally Team Italia

Ola FløeneAndreas Mikkelsen

NM 04795

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18RZ 19RZ 20Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -18.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -8.

ELPA Rally

Řecko

1.10. - 3.10.2010

Antonín TlusťákJM Racing

Jan ŠkaloudAntonín Tlusťák

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
ERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Rallye Villa de Llanes

Španělsko

1.10. - 3.10.2010

Alberto HeviaAlberto Hevia

Alberto IglesiasAlberto Hevia Muñiz

S 8023 BBT

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -1.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Enrique García OjedaRené Georges Rally Sport

Pablo MarcosC.D. Peñucas

504 BSV

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -2.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Rally Costa Smeralda

Itálie

7.10. - 9.10.2010

Jan KopeckýŠkoda Rally Team Italia

Petr StarýŠkoda Rally Team Italia

NM MR 214

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  -2.

Marco SignorŠkoda Rally Team Italia

Maurizio BaroneŠkoda Rally Team Italia

NM 04083

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  -9.
N4-  --  --  --  --  --  --  -9.

AZ pneu Rally Jeseníky

Česká republika

8.10. - 9.10.2010

Roman OdložilíkTRT Czech Rally Sport

Pavel OdložilíkTRT Czech Rally Sport

BA S 107

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

East Belgian Rally

Belgie

8.10. - 9.10.2010

Didier VanwijnsbergheDidier Vanwijnsberghe

Geert BeauprezDuindistel

ZCY 519

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -16.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

KMK-Trofén International Race

Švédsko

8.10. - 9.10.2010

Johan RudengrenJM Racing

Christer JohanssonJohan Rudengren

BA S 126

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Per-Arne SäävNH Super 2000

Karl-Olof LexePer-Arne Sääv

TUW 190

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --

Rajd Dolnośląski

Polsko

8.10. - 10.10.2010

Leszek KuzajŠkoda Castrol BP Rally Team

Jakub GerberŠkoda Castrol BP Rally Team

DW 578MH

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Maciej RzeźnikBrynildsen Motorsport

Przemysław MazurPrzemysław Mazur

BA S 135

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14RZ 15RZ 16RZ 17RZ 18Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -5.
S2000-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.

Rally Tvarditsa

Bulharsko

9.10. - 10.10.2010

Dimitar IlievVIVACOM Rally Team

Yanaki YanakievVIVACOM Rally Team

CA 4490 PM

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  -2.

ADMV-Lausitz-Rallye

Německo

14.10. - 16.10.2010

Leszek KuzajŠkoda Castrol BP Rally Team

Przemysław MazurŠkoda Castrol BP Rally Team

DW 578MH

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  -2.

RACMSA Rally of Scotland

Spojené království

15.10. - 17.10.2010

Juho HänninenŠkoda Motorsport

Mikko MarkkulaŠkoda Motorsport

11R 0119

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -1.

Guy WilksŠkoda Rally Team Italia

Philip PughŠkoda UK

NM 04545

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
IRC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rallye Antibes Côte d'Azur

Francie

15.10. - 17.10.2010

Antonín TlusťákA.T. Motosport

Jan ŠkaloudCzech National Team

14R 0138

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10RZ 11RZ 12RZ 13RZ 14Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -4.
ERC-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -3.

Allianz Rallye

Maďarsko

15.10. - 17.10.2010

Norbert HerczigŠkoda Rally Team Italia

László BaranyaiHerczig Autósport-Škoda Rally Team Hungaria

NM 04877

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  --

Rally Elba Ronde

Itálie

16.10. - 17.10.2010

Ivan MaurigiDP autosport

Riccardo SalvettiDP autosport

ED 012ZZ

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4Konečné umístění
Vše-  --  --  --  -15.
S2000-  --  --  --  -3.

Trofeo Aci Como

Itálie

21.10. - 23.10.2010

Jan KopeckýŠkoda Rally Team Italia

Petr StarýŠkoda Rally Team Italia

NM MR 214

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -2.

Marco SignorŠkoda Rally Team Italia

Maurizio BaroneŠkoda Rally Team Italia

NM 04790

RZ 1RZ 2RZ 3RZ 4RZ 5RZ 6RZ 7RZ 8RZ 9RZ 10Konečné umístění
Vše-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -7.
N4-  --  --  --  --  --  --  --  --  --  -